HAKKIMIZDA

GT Turizm 2005 yılında turizm ve organizasyon şirketi olarak kurulmuş ve aynı sene içerisinde A Grubu Seyahat Acente Belgesi alarak sizlere daha güvenli hizmet vermeye başlamıştır. Geniş hizmet yelpazesi ile bir projenin A’dan Z’ye tek bir elden gerçekleştirilmesini sağlar.

SEKTÖR TAKİPÇİSİ

Sektörde çözüm odaklı yenilikler oluşturmayı, empati ve dinamizmi vizyon olarak kabul eden GT TURİZM , yaptığı işe emeğini ve yüreğini koyan kurum kültür anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Etik değerlerden ödün vermeden, uluslararası standartlarda müşteri ihtiyaç, istek ve beklentilerine göre hizmet veren, yaptığı çalışmalarda takım ruhunu esas alan GT TURİZM ekibi üstlendiği bu misyonla en yeni teknolojileri ve yaklaşımları takip ederek sizlere alternatif çözümler sunmayı görev edinmiştir.

Çözüm odaklı ve gelişimci ekibimiz, gündemi takip eden değil gündemi yaratan yenilikçi vizyonumuzla, hizmet verdiğimiz alanların her etabında bir fark yaratmayı ve hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize optimum fayda sağlamayı amaçladık…

H.Gözde TOKSABAY

İLETİŞİM

DİNAMİK EKİP

Ekibimiz, farklı departmanlarda görev yapan 20 kişilik yaratıcı, analitik düşünen, yenilikçi, sorumluluk sahibi ve müşteri memnuniyeti odaklı bir ekiple hizmet verir.

GT Turizm, iş ortaklarına ürün yada servislerinin etkili tanıtımına yönelik geniş kapsamlı proje tasarım ve danışmanlık hizmeti sunar.Satış, motivasyon, dağıtım ağlarını genişletme ve iş ortaklarıyla ilişkileri geliştirme gibi konularda hazırlanan program ve pazarlama toplantıları ile iş ortaklarımıza destek verir.

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda fikir geliştirme, kimlik belirleme, konsept çalışmaları, promosyon, pazarlama, eğitim ve performans geliştirme yöntemleri ile şirketlere özel çözümler yaratır.

  • Analitik düşünen ve hızlı çözümler üretebilen bir ekip

  • 13 yıllık deneyim

  • Başarı ve memnuniyet odaklı

  • Yaratıcı düşünceyi benimsemiş kurumsal organizasyon

  • Olması gereken, olması gerektiği gibi, nominal…

Çekirdek Ekibimiz
İş Toplantısı Ekip Gözlük Kalem
ETKİNLİKLERİMİZ
İLETİŞİM